Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne wnętrza

1,00 / 2 głosów

Wnętrza współczesne charakteryzujące się minimalizmem w formie i treści, które w odróżnieniu np. od nowoczesnych restauracji, silnie sugerują sprzęt AGD. W Warszawie możemy znaleźć całą gamę różnorodnych nowoczesnych wnętrz. Różnią się stylem, ale też praktycznością i przydatnością do użytku. Najmodniejsze z nich to te w stylu minimalistycznym. Oznacza to bardzo prosty minimalizm - jedyną dekoracją jest nasz wybór. W tym stylu proste figury geometryczne, charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, a także brak błyszczących lub jasnych kolorów, łączą się z neutralną szarością lub nieco chłodniejszymi kolorami, tworząc pojedynczy, prawie monochromatyczny obraz.

Nowoczesne wnętrza w stylu minimalistycznym - meble, lampy

Nowoczesny design zazwyczaj kontrastuje z klasycznymi kolorami z początku XX wieku - modernistyczne meble z początku XX wieku.

Nowoczesne wnętrza w stylu minimalistycznym - oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie jest modne od jakiegoś czasu, ale być może nie jest tak zauważalne jak kiedyś. Nadszedł czas, aby to zmienić. Niestety styl, z jakim łączy się nowoczesne oświetlenie z typowym minimalistycznym stylem, nie jest wystarczająco wyrazisty. Nowoczesne lampy, które bardziej przypominają zwykłe lampy pokojowe niż nowoczesne oprawy oświetleniowe, nie będą łatwo wchłaniać ściany, ale bez problemu znajdziemy je np. W biblioteczce, a może nawet uda nam się sięgnąć do nich palcami. Nowoczesne oświetlenie w połączeniu z minimalistycznym stylem ułatwia zorganizowanie wielopokojowego wnętrza w jedną całość.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *